• Gdzie kupić?

Farby w zestawach
Farby w zestawach dla artystów plastyków - PapierArtystyczny.pl

Farby w zestawach

Farby artystyczne w zestawach obejmujących gotowe komplety wyselekcjonowanych kolorów farb w wygodnym opakowaniu, które pozwolą na zabranie ich w plener, do szkoły lub pracowni.

Doskonała propozycja dla profesjonalistów, amatorów oraz hobbystów tworzących prace w różnych technikach malarskich, w tym akwarele, farby olejne i akrylowe.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 32969024

Marka: Credo

Zestaw farb akwarelowych Credo 24 kolory

Zestaw farb akwarelowych CREDO w 24 kolorach dla artystów plastyków. Wysokiej jakości pigmenty oraz mieszanka gumy arabskiej i spoiwa syntetycznego gwarantują intensywność koloru i odpowiednie krycie.

Indeks: 991112

Marka: New Art

Zestaw farb olejnych NewArt 12 kolorów 12ml

Zestaw farb olejnych NewArt w 12 kolorach po 12ml dla artystów plastyków. Wysokiej jakości pigmenty i spoiwa gwarantują doskonałe krycie różnych powierzchni, a gładka konsystencja i czas schnięcia zapewniają bezproblemowe malowanie.

Indeks: 992112

Marka: New Art

Zestaw farb akrylowych NewArt 12 kolorów 12ml

Zestaw farb akrylowych NewArt w 12 kolorach po 12ml dla artystów plastyków. Wysokiej jakości pigmenty i spoiwa gwarantują doskonałe krycie różnych powierzchni, a gładka konsystencja i czas schnięcia zapewniają bezproblemowe malowanie.